Top 2021 gier dla Androida. Które z nich zdecydowanie powinieneś zainstalować

Top 2021 gier dla Androida. Które z nich zdecydowanie powinieneś zainstalować

Android jest obecnie najpopularniejszą platformą mobilną używaną przez większość ukraińskich użytkowników. Dlatego nic dziwnego, że tysiące aplikacji gier zostały stworzone dla niego. Wybraliśmy najlepsze najlepsze gry na Androida dla Androida 2021, które są warte uwagi, czasu i, w niektórych przypadkach, pieniędzy.

Asphalt 9: Legendy

Jedna z najpiękniejszych gier wyścigowych na platformę Android.

W tej wersji Asphalt dostępnych jest wiele nowych samochodów - Ferrari, Porsche, Lamborghini i W Motors. W sumie można zebrać ponad pięćdziesiąt różnych ras. Gracze mogą pokonać 70 tras, wykonywać szalone akrobacje, a także być narażeni na naturalne zagrożenia, w tym tornada na torach w Stanach Zjednoczonych czy lawiny w Himalajach.

Rozegraj ponad sześćdziesiąt sezonów wyścigowych w trybie kariery, aby w sumie wziąć udział w ośmiuset wyścigach. Możesz też rywalizować z przyjaciółmi w trybie multiplayer (do ośmiu graczy).

Gwent: Wiedźmińska gra karciana

Klasyczna gra karciana fantasy, która po raz pierwszy pojawiła się w grze "The Witcher 3: Wild Hunt" od CD Projekt RED. W rankingu jako jedna z najlepszych gier dla Androida!

Każdy z graczy posiada talie kilkudziesięciu kart przypisanych do jednej z pięciu dostępnych frakcji: Northern Kingdoms, Skellige, Skoja'taeli, Monsters lub Nilfgaard. Musisz najpierw wybrać dziesięć kart reprezentujących jednostki wojowników, bohaterów, dodatkowe siły podległe oraz zdolności, które zmieniają warunki na polu bitwy. Następnie ułóż karty w dwóch rzędach. Pierwszy z nich jest przeznaczony dla podwładnych walczących wręcz, a drugi do ataków dystansowych. Wszyscy bohaterowie i jednostki mają wartości punktowe, które opisują ich siłę ataku. Gracz z silniejszą armią na koniec rundy, tzn. z większą liczbą punktów siły, wygrywa rundę.

Disgaea 1 Komplet

W przeciwieństwie do większości innych japońskich gier RPG, tutaj głównym bohaterem nie jest praworządny rycerz, ale Laharlu - syn władcy demonów. Po przebudzeniu się z dwuletniej drzemki odkrywa, że jego ojciec nie żyje, a jego ziemia potrzebuje nowego gubernatora. Nie zastanawiając się długo, Laharloo postanawia przejąć władzę siłą.

Disgaea 1 Complete opiera się na turowych bitwach na polu gry składającym się z kwadratów. W walkach mogą brać udział zarówno przyjaciele Laharla, jak i przywoływane przez niego potwory. Każdy z nich posiada indywidualny zestaw umiejętności i używa różnych broni - do walki wręcz, ataków dystansowych, a także starożytnych zaklęć. W przerwach między potyczkami gracz wypełnia misje fabularne i poboczne. Googling - najlepsze gry na androida pobrać - i grać do woli.

Might & Magic: Chess Royale

Gra strategiczna na dużą skalę z dużą liczbą graczy walczących jeden na jednego, aż na polu bitwy pozostanie ostatni ocalały.

Osadzona w krainie fantasy Ashan, gra oferuje wielu znanych bohaterów, lokacje i frakcje. Gracz może tworzyć różne kombinacje jednostek, bohaterów i frakcji oraz używać zaklęć w walce, budując w ten sposób swój poziom. Mimo dużej liczby uczestników (do 100), walki trwają tu krótko. Tryb gry to multiplayer.

Genshin Impact

Kontynuuje z najlepszych gier na android przeglądu Genshin Impact. Jest to szybka gra akcji z otwartym światem, której akcja rozgrywa się w fikcyjnej krainie Teyvat. Grając jako jeden z bohaterów, będziesz musiał walczyć z różnymi wrogami, zwiedzać świat i odkrywać jego bogatą historię. Wszechświat podzielony jest na dzielnice, z których każda ma swoje własne środowisko, kulturę i wartości mieszkańców. Japońskie ogrody sakura, tajemnicze ruiny należące do królestwa zakazanej technologii, gotyckie zamki i twierdze czy jadeitowe pawilony.

Jak to powinno być RPG, gra ma możliwość zbierania składników i używać ich do tworzenia przedmiotów w oparciu o uzyskane receptury.

League of Legends: Wild Rift

Czym różni się mobilne "League of Legends" od wersji PC sprzed dziesięciu lat? Istota gry pozostała niezmienna - dwie pięcioosobowe drużyny spotykają się na arenach. Przed każdą walką gracz wybiera jednego bohatera z dostępnej puli. Jednocześnie znacznie zwiększono dynamikę bitew, skracając ich czas trwania. Dostosowano również arenę - dla szybszych potyczek, modele bohaterów znanych z oryginału oraz poprawiono ich animację.

Niebo: Dzieci Światła

Sky śledzi przygody bohaterów żyjących w ruinach niegdyś wielkiego królestwa, Sky.

Rozgrywka skupia się przede wszystkim na wspólnej eksploracji świata. Gracze eksplorują krainę podzieloną na siedem regionów, odkrywając nowe sekrety i przywracając upadłe gwiazdy na ich właściwe miejsce. Mogą poruszać się pieszo i latać, sprawdzając najbliższe zakamarki niebiańskich ruin. A także wchodzić w interakcje z innymi: współpracować z nimi, pomagać im lub ich chronić. Tu również możliwa jest rywalizacja, ale twórcy nikogo do niczego nie zmuszają, a w trakcie gry każdy wybiera swoją własną ścieżkę.

Harry Potter: Zagadki i zaklęcia

Gra osadzona jest w uniwersum znanym z książek i filmów o Harrym Potterze. Na początku gracz musi stworzyć własnego awatara, następnie rozpoczyna się sama rozgrywka - jej ogólne zasady są podobne do tych, które znamy z serii Candy Crush Saga. Gracz musi tak manipulować klockami widocznymi na ekranie, aby tworzyć sekcje składające się z trzech elementów. Następnie kwadraty znikają, a gracz otrzymuje określoną liczbę punktów. Zwykły Tetris? Nie do końca - twórcy urozmaicili znaną formułę, dodając zaklęcia i eliksiry, które wpływają na przebieg rozgrywki. W miarę postępów nasza postać uczy się nowych umiejętności, które dają jej nowe możliwości, jednocześnie wzrasta poziom trudności. Harry Potter: Puzzle i Zaklęcia jest dobrym wyborem, jeśli chcesz grać w najlepsze gry android bez Internetu za darmo.

Among Us

Dwuwymiarowa, wieloosobowa gra online, w której zadaniem gracza jest przygotowanie statku kosmicznego do podróży z innymi graczami. Jednak w grupie znajdują się sabotażyści, którzy przeszkadzają w realizacji misji. Mogą one zepsuć różne elementy statku, a nawet zabić członków załogi. Oznacza to, że równolegle z prowadzeniem interesów, gracz musi mieć je cały czas na oku. Co ciekawe, istnieje alternatywny sposób na zakończenie gry - znalezienie i zrzucenie ze statku wszystkich ukrytych wrogów.

W Among Us gra toczy się wyłącznie w trybie multiplayer cross-platform - przez Internet lub LAN.

Dead Cell

Gra akcji z elementami RPG i metroidvanii, stworzona przez niezależne francuskie studio Motion Twin.

W Dead Cells wkraczamy w dystopijny świat fantasy. Akcja ukazana jest z boku, a obszary odwiedzane w grze są wielopoziomowe. Istotą rozgrywki jest eksploracja dystopijnych lokacji, w tym lochów, więzienia, wieży zegarowej i kanału. Większość z nich jest generowana proceduralnie - z każdym kolejnym przejściem zmienia się całkowicie położenie korytarzy, pomieszczeń czy skarbów.

Black Desert Mobile

Akcja gry toczy się w świecie fantasy rozdartym konfliktem o tak zwane Czarne Kamienie, które znacznie zwiększają moc podczas używania zbroi lub broni.

Istotą Black Desert Mobile jest eksploracja rozległego, otwartego świata (pieszo, na grzbiecie zwierzęcia lub za sterami łodzi), walka z przeciwnikami, a także wykonywanie zadań zlecanych przez postacie neutralne. W miarę upływu przygody bohater zdobywa punkty doświadczenia i awansuje na kolejne poziomy, zwiększając swój potencjał bojowy - dzięki czemu może stawić czoła coraz potężniejszym przeciwnikom, w tym potężnym bossom. Możliwe jest również dołączenie do jednej z gildii aktywnych w świecie gry i wzięcie udziału w toczonych przez nie bitwach.

FIFA Mobile

I najlepsze gry na androida bez internetu za darmo w języku rosyjskim - mobilna wersja najbardziej popularnej serii gier piłkarskich stworzonych przez zespół EA Sports - kończy temat. W porównaniu do pierwowzoru, tutaj rozgrywka została dostosowana do specyfiki urządzeń mobilnych, co pociągnęło za sobą pewne uproszczenia. Rozgrywka pozwala na kontrolowanie poszczególnych zawodników podczas meczów, prowadzenie drużyny i ustalanie taktyki. Dzięki oficjalnej licencji, dostępnych jest 30 lig, 650 drużyn i ponad 17 000 zawodników.

Wśród innowacji w grze jest tryb ataku, który pozwala na rozgrywanie meczów trwających mniej niż dwie minuty. W nich gracze najpierw decydują o taktyce drużyny, a potem przejmują kontrolę tylko podczas ataków. Wszystko inne jest generowane w tle, co pozwala nam skupić się wyłącznie na zdobywaniu bramek. Ponadto gracze mogą tworzyć własne ligi, grać w sieci i stworzyć drużynę marzeń w trybie Ultimate Team.

Z przyjemnością informujemy Państwa o najnowszych nowinkach technologicznych uaktualniając na bieżąco artykuły o najświeższe informacje ze świata nowych technologii, komputerów i Wirtualnej Rzeczywistości. 

kontakt@rynekodnowa.pl