Wybieramy gadżety szpiegowskie

Wybieramy gadżety szpiegowskie

Typowe prezenty są nieciekawe właśnie dlatego, że są typowe. Żadnej kreatywności w nich nie ma. Powtarzane do znudzenia schematy. Coraz więcej osób ma ochotę na odrobinę ekstrawagancji, a do tego czasami samemu także chce się trochę zabawić. Dobrym pomysłem na zerwanie z monotonią i znalezienie odrobiny przyjemności są nowoczesne gadżety, na przykład zabawki szpiegowskie, które mogą być źródłem masy śmiechu, a czasami mogą się okazać bardzo przydatne.

Gadżety bardziej i mniej poważne

Gadżety szpiegowskie w swojej zdecydowanej większości są elementami przeznaczonymi przede wszystkim do zabawy i są szpiegowskie głównie z nazwy, ale część tego typu zabawek jak najbardziej nadaje się też do prawdziwego monitorowania działań innych ludzi. Weźmy jeden z typowych przykładów, czyli brak zaufania do opiekunki do dziecka i chęć sprawdzenia jej działań pod naszą nieobecność. Można to zrobić na kilka sposobów, na przykład poprzez specjalną listwę GSM, która będzie przekazywała dźwięk z dowolnego miejsca. Wkładamy do niej aktywną kartę SIM, po czym możemy w dowolnej chwili zacząć prowadzić nasłuch.

Kamery szpiegujące

Zazwyczaj bardziej interesuje nas obraz i w związku z tym będziemy potrzebowali odpowiedniej kamerki. Urządzenia szpiegowskie mogą być ukrywane w wielu typowych przedmiotach i rejestrować wszystko dziejące się w ich obecności. Wybór jest bardzo szeroki. Mamy tutaj lampy czy różnego rodzaju elementy dekoracji pomieszczeń. Możemy też rejestrować wydarzenia, które mają bezpośredni związek z nami, na przykład jakieś spotkanie. Pomoże nam w tym kamera w kamery szpiegujące​okularach lub w długopisie.

Znajdzie się tutaj na pewno coś dla osoby z każdą zasobnością portfela. Ceny zaczynają się od 200 złotych, a górnej granicy praktycznie nie ma.

Zagłuszanie

Elementem szpiegowskiego rzemiosła jest także dbanie o to, by nikt nie był w stanie wykorzystywać podobnych technik przeciwko nam. Zwłaszcza jeśli zrobimy komuś żart, dobrze jest się potem bronić przed jego zemstą. Dobrym sposobem na wyłączanie wszystkich urządzeń szpiegowskich są tak zwane zagłuszacze, które wyłączają określone częstotliwości i sprawiają, że telefony są niedostępne w najbliższej okolicy.

Lokalizacja

Najczęściej wykorzystywane obecnie urządzenia szpiegowskie to lokalizatory, czyli gadżety pozwalające na ustalenie, gdzie ktoś się w danym miejscy znajduje. Można też lokalizować przedmioty. W ten sposób można pilnować dziecka po szkole, jak również może nam to pozwolić na odnalezienie kluczy, do których dołączone było odpowiednie urządzenie.

Z przyjemnością informujemy Państwa o najnowszych nowinkach technologicznych uaktualniając na bieżąco artykuły o najświeższe informacje ze świata nowych technologii, komputerów i Wirtualnej Rzeczywistości. 

kontakt@rynekodnowa.pl