Coś dla miłośników superbohaterów

Coś dla miłośników superbohaterów

Moda na superbohaterów stała się wręcz globalna, kiedy Marvel rozpoczął produkcję serii swoich filmów. Coraz częściej sięgamy po media związane z superbohaterami, nawet po klasyczne komiksy. Częściej jednak w nasze ręce wpadają różnego rodzaju gadżety z superbohaterami jako z motywem przewodnim. Rozrastająca się moda sprawia, że mamy coraz większy wybór gadżetów z superbohaterami. Po co możemy sięgnąć?

Powerbanki w Media Markt Szczecin

Powerbanki to urządzenia pozwalające na naładowanie telefonu, któremu kończy się bateria. Zwłaszcza jeśli gramy w gry, na przykład w pokemon GO, bateria naszego telefonu będzie umierała w zastraszającym tempie. Można kupić powerbank z pokemonem, ale można też kupić coś z superbohaterem, na przykład urządzenie imitujące swoim kształtem tarczę Kapitana Ameryki. Cała masa powerbanków jest też inspirowana chociażby Gwiezdnymi Wojnami, głównie robotami z tego uniwersum. Powerbanki z superbohaterami nie są wcale specjalnie droższe od produktów pozbawionych takiego estetycznego smaczku.

Pendrive

Jeszcze ważniejszy dla wielu osób bywa pendrive, bez którego ruszyć się po prostu nie można. Jest to urządzenie banalnie proste i niesamowicie wygodne, pozwalające na bezproblemowe przenoszenie danych pomiędzy komputerami czy przenoszenie ich na przykład na telewizor ze złączem USB. Wiele pendrivów jest inspirowanych właśnie superbohaterami, dzięki czemu można znaleźć urządzenia z praktycznie każdą postacią, która nas interesuje. Jest tu uniwersum Marvela, jest uniwersum DC i w zasadzie wszystko inne też jest. Ceny nie są wygórowane.

Pokrowce dla telefonów

Wszelkiego rodzaju pokrowce i futerały też oczywiście są dostępne z motywami odnoszącymi się do superbohaterów. Czasami są to pokrowce ochronne, a kiedy powerbank​indziej po prostu elementy czysto estetyczne. Rodzaj bohaterów nie ma tutaj znaczenia, ponieważ z Batmanem kupimy wszystko do każdego telefonu. To samo tyczy się supermana czy jakiejkolwiek innej postaci posiadającej nadprzyrodzone moce. Oferta jest po prostu przeogromna.

Słuchawki

Bardzo ciekawe potrafią być słuchawki produkowane z podobiznami superbohaterów. Problemem może być to, że wiele z nich jest tworzona raczej z myślą o dzieciach, chociaż dorośli fani fantastyki na pewno nie będą mieli problemów z odnalezieniem swojej ulubionej postaci w bardziej poważnych, mrocznych wydaniach.

Radioodtwarzacze

Za 200-250 złotych można bez problemu wstawić sobie do pokoju wyposażone we wszystkie niezbędne bajery radio, które estetycznie będzie się odnosiło do jednego z lubianych przez nas bohaterów.

Z przyjemnością informujemy Państwa o najnowszych nowinkach technologicznych uaktualniając na bieżąco artykuły o najświeższe informacje ze świata nowych technologii, komputerów i Wirtualnej Rzeczywistości. 

kontakt@rynekodnowa.pl